Jak vyplnit víza na Srí Lanku?

Seznam obsahu

Stisknutím tlačítka se dostanete přímo na oficiální stránky pro online vízum na Srí Lanku. Pozor! Jsou platná 30 dní od vašeho data příletu. Na stránce musíte souhlasit s podmínkami a to tak, že kliknete na políčko I Agree.

Odkaz se otevře v novém okně.

Jak na to?

Nyní se dostanete na stránku, kde volíte hned z několika možností. 

Pokud cestujete sám/sama, zvolte možnost turistické vízum (Tourist ETA – Apply for an Individual).

Pokud vás jede víc, zvolte možnost turistické vízum (Tourist ETA – Apply for a Group).

Viza Online Srí Lanka

Následně se dostanete na stránku, kde je potřeba vyplnit hned několik údajů týkající se cesty a kontaktních údajů. Vše vyplňte bez diakritiky. Návod pokračuje pro skupinu lidí (Apply for a Group)

Viza Online Srí Lanka

Na další stránce musíte vyplnit osobní údaje (pas) pro každou osobu zvlášť.

Viza Online Srí Lanka

Pak už vás čeká pouze shrnutí před zaplacením, kde si můžete zkontrolovat vaše údaje. Stačí potvrdit a zaplatit kreditní kartou. Cena za osobu je cca 35 USD. Obratem nebo do jednoho dne vám přijde potvrzení na email. Kontrolujte i složku SPAM 🙂 A je to! 

Vstupní/imigrační karta - Srí Lanka

Po příletu na letiště projdete halou a dostanete se k Imigračním přepážkám. V blízkosti uvidíte pulty, zde na vás čeká Imigrační kartička. Nebo ji možná dostanete již v letadle.

Zde je návod jak jí vyplnit:

Imigracni karta sri lanka

Chci zažít dovolenou snů!

Řekni to i ostatním
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest

Ebook o tom, než jsme se dostali na Srí Lanku

5,0 rating

Naprosto nádherný dům, skvělý bazén, vychlazený kokos, slacklina a lednička!! Doporučuji zajet k Janči a Peťovi. Poradí vám se vším, zařídí, vezmou vás k lokálům na úžasné jídlo!!🌴🌴🌴💙

Tereza
5,0 rating

Ja bych spíš řekl, že to musíte zažít!!! Jeďte za Jančou a Peťou! Už se těšíme až zase přijedeme!! A moc děkujeme za pomoc, super zážitky a příjemné bydlení 🙂

Martin
5,0 rating

Do domu Petra a Janči nás svedla shoda okolností a náhod. Bohužel to vyšlo pouze na pár dní, ale bylo to úžasné zakončení našeho pobytu na Srí Lance. Již první domluva přes Instagram, která byla opravdu na rychlo, byla skvělá, na všem jsme se domluvili během pár zpráv a tak to pokračovalo během celého pobytu. Péťa i Janča jsou velmi komunikativní a milí lidé se kterými není problém se na všem domluvit. Měli jsme k dispozici krásný, moderně zařízený pokoj s vlastní koupelnou a WC. V neposlední řadě musíme zmínit bazén, kde se dá číst, odpočívat, blbnout a strávit hodně času (vlastní zkušenost :D). Jako milovníci dobrého jídla jsme ocenili výborné snídaně, které nám Péťa s Jančou připravili a jako bonus si je můžete podle chuti nakombinovat sami.
Po celý pobyt jsme se cítili velmi příjemně, jak se říká “jako doma”. Je málo lidí, kteří jsi jdou za svým snem i když se to zdá nereálné, ale je super vidět na vlastní oči, že to jde.
Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se zase potkáme.
R+A

Radek a Aja
5,0 rating

Petr s Jančou odvedli neuvěřitelný kus práce a vytvořili krásné místo, kde je radost pobýt pár dní a užívat si dovolené. Přijeli jsme v 5 lidech a vyšli nám maximálně vstříc. Dům je úžasný, moderní a krásně zařízený. Měli jsme pro sebe celé horní patro a i když nebylo všechno ještě zcela hotové, měli jsme maximální komfort. Oba se o nás celou dobu starali, zařídili nám odvoz na pláž (jízda tuk tukem je opravdu jízda! 😀 ), lekci surfování, doporučili výlety, také jsme společně obědvali a večeřeli, povídali si, … prostě skvělí lidé na skvělém místě 🙂 Nemluvě o nejlepších snídaních na světě! Jestli se rozmýšlíte kam jet, tak sem určitě, budete stejně nadšení jako my 🙂 😉
Péťo a Jančo, díky moc za všechno a držíme palce, jste neskuteční :-*

Míša
Scroll to Top