jižní pokoj

s výhledem na bazén je laděný do žluté barvy slunce, která povzbuzuje a osvobozuje od každodenních starostí.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí s přímo královskou matrací o velikosti King Size Bed se nachází v prvním patře vily. Pokoj má předsíňku s úložným prostorem, kde si můžete ponechat nejen své oblečení, ale i zavazadla.

Pokoj má vlastní prostornou terasu s nádherným výhledem do tropické zahrady i na bazén. Pohodlí v ložnici zajišťuje stropní ventilátor. V koupelně si můžete užít teplou vodu, která není v místních poměrech obvyklým standardem.

Toaletní potřeby, osušky, fén a také Wi-Fi připojení jsou samozřejmostí. Vychutnáte si úžasné rozmanité tříchodové snídaně, které jsou v ceně pobytu. Pro vaše větší pohodlí můžete využívat i společný prostorný obývací pokoj.

K dispozici budete mít neomezeně pitnou vodu po celý váš pobyt. Další vybavení a služby, které vám zpříjemní dovolenou u nás:

Pokoj je pro 2 osoby . V případě zájmu o ubytování další osoby (na přistýlce) nás kontaktujte. V ceně je zahrnuta luxusní tříchodová snídaně a všechny poplatky. Cena pokoje neobsahuje letenky, víza, cestovní pojištění, vyzvednutí nebo odvoz na/z letiště, ani jiné doplňkové služby jako např. výlety.

Sezóny Od Do Cena za dvě osoby/noc
Mimo sezona 2019-04-01 2019-11-30 1 500 Kč
Hlavni sezona 2019-12-01 2020-03-31 1 790 Kč

JizniPokojikDSC04112DSC04118DSC04128Severni pokoj vyhled na bazenDSC04117

  • Uvítací drink
  • Wi-Fi připojení k internetu
  • České zásuvky
  • Možnost vyzvednutí na letišti, odvoz zpět
  • Možnost zapůjčení motorky
  • Zajištění výletů
  • Rádi vám porádíme a jsme tu pro vás

Přijezd je od 14:00 hodin

Odjezd je do 11:00 hodin

Minimální počet nocí: 2

Maximální počet nocí: 14

V případě zájmu o kratší nebo delší pobyt nás, prosím, kontaktujte.