Pravidla a podmínky rezervace

Ochrana osobních údajů
jsmenasrilance.cz, jako správce údajů a provozovatel webových stránek shromažďuje a zpracovává osobní údaje pro účely rezervací, fakturování a plateb, marketingových akcí a poptávky. Údaje jsou použity, shromažďovány a zabezpečeny na našem webu ke kterému máme přístup pouze my. Máte právo na dotazy, právo přístupu k vašim údajům, opravy a námitky proti zpracování podejte písemnou formou na následující adrese: jsmenasrilance@gmail.com. Berte prosím na vědomí, že emailová komunikace není zabezpečená.

jsmenasrilance.cz jako provozovatel webových stránek a poskytovatel služeb, si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu.

Cookies
Při procházení našich webových stránek zaznamenáváme vaši IP adresu, jak dlouho se na stránce zdržíte a ze které stránky přicházíte. Používání cookies pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek vnímáme jako svůj oprávněný zájem správce, neboť věříme, že díky tomu vám můžeme nabídnout ještě lepší služby.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů
Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráníme je jako kdyby byly naše vlastní. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů. U nás jsou Vaše údaje v bezpečí.

Předání osobních údajů třetím osobám
K vašim osobním údajům máme přístup pouze my. Pro zajištění konkrétních zpracovatelských operací, které nedokážeme zajistit vlastními silami, využíváme služeb a aplikací zpracovatelů, kteří umí data ochránit ještě lépe než my a na dané zpracování se specializují. Jsou to následující poskytovatelé:

Facebook – FB pixel
Google – Google Analytics

Obecné
Cena pokoje neobsahuje letenky, víza, cestovní pojištění, vyzvednutí nebo odvoz na letiště a žádné jiné doplňkové služby jako jsou výlety atp.

Zaplacením rezervace v plné výši ceny ubytování potvrzujete, že již máte pro daný termín zakoupené letenky, nebo budete v daném termínu na Srí Lance.

Cena pokoje za jednu noc obsahuje snídani a všechny poplatky.

Pokoje jsou standardně pro dvě osoby. Případně třetí osoba spí na přistýlce.

Všechny prostory vily, vč. pokojů, jsou nekuřácké.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Při poškození majetku, ztrátě klíčů či zapůjčených věcí bude účtován poplatek v plné výši náhrady a nákladů s tím spojených.

Kuchyň včetně spotřebičů a vybavení není přístupná.

Možnost vyprání za poplatek.

Platba

Rezervace je splatná do 5 pracovních dnů.

Brzké příjezdy a pozdější odjezdy
Příjezd je od 14:00h a odjezd je do 11:00h. Pokud počítáte s příjezdem brzy ráno a chtěli byste mít pokoj rovnou k dispozici, tak doporučujeme rezervovat noc předem. Podobně pro pozdější odjezd si můžete rezervovat další noc a pokoj vám bude k dispozici až do vašeho odjezdu.

Storno podmínky
Při zrušení rezervace nejpozději 30 dní před datem příjezdu máte právo na vrácení 50 % z ceny ubytování a 100 % za doplňkové služby (Vyzvednutí a odvoz na letiště). Peníze budou vráceny do 14 dnů od data zrušení rezervace na účet plátce.

Při zrušení rezervace 29 dní a méně před datem příjezdu je poplatek 100 % z celé zaplacené částky za ubytování. Částka za doplňkové služby (Vyzvednutí a odvoz na letiště) bude vrácena v plné výši.

Máte možnost přeložit termín ubytování nejpozději 30 dní před datem příjezdu bez poplatku. Přeložit termín 29dní a méně před datem příjezdu není možné.

×